logo
In EnglishEesti keeles
Kristian Marmor: „Ma niisama kohale ei tule!“
Jooksev edetabel 2017
Eesti kümnes täringumängumeister on Kristian Marmor
Marek Kaljumäe tuleb karikat kaitsma
Jooksev edetabel 2016
Eesti Meister on Marek Kaljumäe
Alagrupid suurvõistluseks loositud!
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustele tuleb kulda püüdma Hendrik Sal-Saller
Jooksev edetabel 2015
Eesti täringujalgpallimeister 2015 on Erik Listmann
Alagrupid loositud!
2014. aasta edetabel
Kaheksas täringujalgpalli meister selgub Premium liiga mängijate osavõtul
Kust Täringujalgpalli saab
Eesti meistriks Indrek Nuume!
Meistrivõistluste osalejad loositud!
Eesti meistrivõistlused kolmekordse maailmameistri ja Mart Poomi osavõtul
Täringujalgpalli jooksev edetabel 2013
Kuulsuste ees Eesti meistriks Meelis Kalda
Alagrupid loositud
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustel osalevad kõik senised meistrid
Eesti sai endale 9-aastase täringumängumeistri!
Täringujalgpalli jooksev edetabel
Eesti meister 2011 Janar Toomet
EMV 2011: alagrupid loositud
EMV 2011: Janno Kivisild tahab alagrupist edasi
EMV 2011: alagrupid loositakse kolmapäeval
EMV 2011: Siim Luts plaanib treeninglaagrit
EMV 2011: Osalejate arv on täis
EMV 2011: Karl Palatu mängib koduse meistri tiitlile
EMV 2011: Andero Pebre võitleb paremate kohtade eest
EMV 2011: Hannes Kaasik teeb debüüdi
EMV 2011: Rootsi Kunn uinutab vastaseid
EMV 2011: sponsor on A. Le Coq
EMV 2011: tule ja osale!
Eesti III meistrivõistlused 2010
Eesti II meistrivõistlused 2009
Eesti I meistrivõistlused 2008
I A. Le Coq´i karikaturniir 2010
Sporditähe turniirid 2003 - 2007

Alagrupid loositud

 

 

Eesti 6. täringujalgpallimeistrivõistluste alagrupid on loositud. Esimese tugevusgrupi moodustasid kõik viis varasemat Eesti meistrit Patrik Saksus, Janar Toomet, Aivar Pohlak, Jaanus Nuutre ja Rootsi Kunn ning tegevpallurid Joel Lindpere (võitis Sporditähe turniiri 2004), Rimo Hunt ja Trevor Elhi. Ülejään osas andis loosimine sellise tulemuse:

 

A-alagrupp

1. Janar Toomet

2. Tomi Rahula

3. Vosem Nol

4. Kait Talve

 

B-alagrupp

1. Joel Lindpere

2. Norbert Hurt

3. Margo Noode

4. Juan Lindpere

 

C-alagrupp

1. Patrik Saksus

2. Siim Avi

3. Viljar Voog

4. Anti Schulz

 

D-alagrupp

1. Rimo Hunt

2. Katrin Ehatamm

3. Mati Kesaväli

4. Lauri Ju

 

E-alagrupp

1. Trevor Elhi

2. Raily Anter

3. Marek Tiits

4. Janek King

 

F-alagrupp

1. Aivar Pohlak

2. Anni Rahula

3. Päärn Volk

4. Žurawski

 

G-alagrupp

1. Rootsi Kunn

2. Anni Koppel

3. Senaator

4. Rein Väin

 

H-alagrupp

1. Jaanus Nuutre

2. Kaspar Rõivassepp

3. Grigori Ošomkov

4. Robert Veskimäe

 

 

Joone alla jäid (regsitreerumise järjekorras): Krista Meri, Madis Hallimäe, Meelis Kalda, Karev Tralla, Kristiina Tiitus, Martin Ohlo, Rando Kikkas ja Mikk Maivel.

Elu on näidanud, et vabu kohti on siiski jätkunud ja väljajäänute 3-4 nimekirja esimest võiksid igaks juhuks kohale tulla.

Täringud hakkavad Eesti Jalgpalli Liidus veerema neljapäeval kell 18.30.

Kohtumiseni!

 

 








© All rights reserved. Schwede Games 2009.