logo
In EnglishEesti keeles
Eesti meistriks Tartu abilinnapea Monica Rand!
Meistrivõistluste 39 osalejat alagruppidesse loositud
Kristian Marmor: „Ma niisama kohale ei tule!“
Jooksev edetabel 2017
Eesti kümnes täringumängumeister on Kristian Marmor
Marek Kaljumäe tuleb karikat kaitsma
Jooksev edetabel 2016
Eesti Meister on Marek Kaljumäe
Alagrupid suurvõistluseks loositud!
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustele tuleb kulda püüdma Hendrik Sal-Saller
Jooksev edetabel 2015
Eesti täringujalgpallimeister 2015 on Erik Listmann
Alagrupid loositud!
2014. aasta edetabel
Kaheksas täringujalgpalli meister selgub Premium liiga mängijate osavõtul
Kust Täringujalgpalli saab
Eesti meistriks Indrek Nuume!
Meistrivõistluste osalejad loositud!
Eesti meistrivõistlused kolmekordse maailmameistri ja Mart Poomi osavõtul
Täringujalgpalli jooksev edetabel 2013
Kuulsuste ees Eesti meistriks Meelis Kalda
Alagrupid loositud
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustel osalevad kõik senised meistrid
Eesti sai endale 9-aastase täringumängumeistri!
Täringujalgpalli jooksev edetabel
Eesti meister 2011 Janar Toomet
EMV 2011: alagrupid loositud
EMV 2011: Janno Kivisild tahab alagrupist edasi
EMV 2011: alagrupid loositakse kolmapäeval
EMV 2011: Siim Luts plaanib treeninglaagrit
EMV 2011: Osalejate arv on täis
EMV 2011: Karl Palatu mängib koduse meistri tiitlile
EMV 2011: Andero Pebre võitleb paremate kohtade eest
EMV 2011: Hannes Kaasik teeb debüüdi
EMV 2011: Rootsi Kunn uinutab vastaseid
EMV 2011: sponsor on A. Le Coq
EMV 2011: tule ja osale!
Eesti III meistrivõistlused 2010
Eesti II meistrivõistlused 2009
Eesti I meistrivõistlused 2008
I A. Le Coq´i karikaturniir 2010
Sporditähe turniirid 2003 - 2007

Eesti sai endale 9-aastase täringumängumeistri!

 

 

17. detsembril toimunud Eesti meistrivõistlustel täringujalgpallis võitis kuldmedali 9-aastane Patrik Saksus, kes eelmisel aastal debüteeris pronksmedaliga.

Eriti kindel oli A- alagrupi võitnud Patrik Saksus play off mängudes, kus ta 1/8-finaalis alistas 4:1 uut hooaega FC Flora pallurina alustava Joel Indermitte 4:1, veerandfinaalis Krista Meri 6:3, poolfinaalis Kaupo Õismaa 4:3 ning finaalis Raul Ojassaare 5:1. Noor täringuvirtuoos võttis vastastelt mängutuju avaminutitel resultatiivsete löökidega ning tubli kaitsetööga.

Kolmanda koha mängus alistas Kaupo Õismaa 1:0 Katrin Ehatamme.

Pärispalluritest jõudis kõige kaugemale tänavuse U19 EM-finaalturniiri Eesti koondise kaitsja Johannes Kukebal, kes kaotas veerandfinaalis Katrin Ehatammele 0:2. Joel Indermitte jõudis kaheksandikfinaali, kuna Martin Kase (samuti suvine U19 koondislane) jäi pidama alagruppi.

Viimasel hetkel pidi võistlusest loobuma tiitlikaitsja Janar Toomet. Eesti meistritest oli osalemas Jaanus Nuutre (võitis 2010), kes seekord lõpetas alagrupi viimasena.

 

A-alagrupp

 

1. Patrik Saksus           3          2          0          1          11-7     6

2. Rein Väin                 3          1          2          0          8-7       5

3. Hendrik Jakobson    3          1          1          1          7-8       4

4. Jaanus Nuutre           3          0          1          2          3-9       1

 

B-alagrupp

 

1. Raul Ojassaar           3          2          1          0          14-11   7

2. Joel Indermitte          3          2          1          0          10-7     7

3. Agnes Rannaste        3          1          0          2          7-8       3

4. Oliver Jakobson       3          0          0          3          10-15   0

 

C-alagrupp

 

1. Krista Meri               3          2          1          0          8-5       7

2. Rait Kuhlberg           3          2          0          1          8-5       6

3. Madis Hallimäe         3          1          0          2          5-7       3

4. Riho Saksus             3          0          1          2          3-7       1

 

D-alagrupp

 

1. Senaator                   2          1          1          0          8-4       4

2. Lauri Ju                    2          1          1          0          6-5       4

3. Martin Kase             2          0          0          2          3-8       0

 

E-alagrupp

 

1. Kaupo Õismaa         2          0          2          0          6-6       2

2. Johannes Kukebal    2          0          2          0          4-4       2

3. Helen Tandre            2          0          2          0          4-4       2

 

¤ Paremusjärjestusse seadmisel arvestati löödud väravate arvu. Johannes Kukebal ja Helen Tandre selgitasid teise koha omaniku ja edasipääseja penaltide abil, mille võitis Kukebal 3:2.

 

F-alagrupp

 

1. Einar Lillo                 2          1          1          0          3-0       4

2. Margo Noode          2          1          1          0          3-2       4

3. Ballack                     2          0          0          2          2-6       0

 

G-alagrupp

 

1. Vosem Nol               2          1          1          0          4-3       4

2. Katrin Ehatamm        2          0          2          0          5-5       2

3. Meelis Kalda            2          0          1          1          4-5       1

 

H-alagrupp

 

1. Mati Kesaväli           2          1          0          1          7-5       3

2. Žurawski                  2          1          0          1          7-6       3

3. Raily Anter               2          1          0          1          4-7       3

 

1/8-finaalid

 

Patrik Saksus – Joel Indermitte 4:1

Krista Meri – Lauri Ju                           3:0

Kaupo Õismaa – Margo Noode           5:1

Vosem Nol – Žurawski             1:1, la 2:1, pen. 1:2

Raul Ojassaar – Rein Väin                    3:2

Senaator – Rait Kuhlberg                      1:5

Einar Lillo – Johannes Kukebal 5:9

Mati Kesaväli – Katrin Ehatamm           1:4

 

Veerandfinaalid

 

Patrik Saksus – Krista Meri                  6:3

Kaupo Õismaa – Žurawski                   2:2, la 3:2

Raul Ojassaar – Rait Kuhlberg  3:2

Johannes Kukebal – Katrin Ehatamm    0:2

 

Poolfinaalid

 

Patrik Saksus – Kaupo Õismaa            4:3

Raul Ojassaar – Katrin Ehatamm          3:2

 

3.-4. koha mäng

Kaupo Õismaa – Katrin Ehatamm         1:0

 

Finaal

 

Patrik Saksus – Raul Ojassaar              5:1








© All rights reserved. Schwede Games 2009.