Eesti kümnes täringumängumeister on Kristian Marmor 30. oktoobril võitis Eesti kümnendad täringujalgpallimeistrivõistlused Kristian Marmor, kes finaalis alistas pingelise penaltiseeria järel Kevin Rannu. Nii normaal- kui lisaaeg andsid viigi 1:1, penaltiduellis oli Eesti rannajalgpallikoondisse kuuluv ja 2009. aastal Walesi vastu Eestit ka murujalgpallis esindanud Marmor parem 5:3. Kolmanda koha mängus võitis Kaupo Õismaa Jaan Jalase 5:2.
Veerandfinaalis alistas Marmor Paide Linnameeskonna mängija Sören Kaldma 4:3. Veerandfinaali jõudis ka Eesti naiste koondislane Kethy Õunpuu ja rannajalgpalli internatsionaal Ragnar Rump.
Oma alagrupis jäid kolmandaks tiitlikaitsja Marek Kaljumäe, Flora puurivaht Mait Toom ning neljandaks täringujalgpalli patroon Mart Poom, Martin Miller Florast ja Herol Riiberg Viljandi Tulevikust.
Ainsana on kõigil kümnel korral osalenud tuntud jalgpallifänn Žurawski, kes seekord jäi oma alagrupis kolmandaks.
Üritust toetas tavapäraselt karastusjookidega ja auhindadega A. Le Coq.
Tulemused (mängija järel mängud, võidud, viigid, kaotused, väravate vahe ja punktid).
A alagrupp
1. Semmo Juks 3 3 0 0 12-5 9
2. Katrin Maivel 3 2 0 1 11-9 6
3. Lauri Evert 3 1 0 2 6-10 3
4. Martin Miller 3 0 0 3 4-9 0
Martin Miller – Katrin Maivel 2:3,
Lauri Evert – Semmo Juks 1:4, Martin Miller – Lauri Evert 1:2,
Katrin Maivel – Semmo Juks 3:4, Martin Miller – Semmo Juks 1:4,
Katrin Maivel – Lauri Evert 5:3.
B alagrupp
1.
Senaator 3 2 0 1 20-9 6
2. Sören
Kaldma 3 2 0 1 12-10 6
3. Tarvo
Välba 3 2 0 1 9-9 6
4. Anni
Koppel 3 0 0 3 8-21 0
Sören Kaldma –
Anni Koppel 4:3, Tarvo Välba – Senaator 3:2, Sören Kaldma –
Tarvo Välba 5:3, Anni Koppel – Senaator 3:14, Sören Kaldma –
Senaator 3:4, Anni Koppel – Tarvo Välba 2:3.
C alagrupp
1. Mehis
Sarrapik 3 3 0 0 12-7 9
2. Kethy
Õunpuu 3 2 0 1 12-6 6
3. Mait
Toom 3 1 0 2 10-9 3
4. Siim
Juks 3 0 0 3 2-14 0
Mait Toom – Kethy Õunpuu 3:5, Mehis
Sarrapik – Siim Juks 5:2, Mait Toom – Mehis Sarrapik 3:4, Kethy
Õunpuu – Siim Juks 5:0, Mait Toom – Siim Juks 4:0, Kethy Õunpuu
– Mehis Sarrapik 2:3.
D alagrupp
1. Ragnar
Rump 3 2 0 1 11-7 6
2. Jaan
Jalas 3 2 0 1 10-9 6
3. Kadri-Leen
Selli 3 1 0 2 9-10 3
4. Lauri Juursoo 3 1 0 2 8-12 3
Ragnar Rump –
Kadri-Leen Selli 3:1, Lauri Juursoo – Jaan Jalas 2:3, Ragnar Rump –
Lauri Juursoo 4:5, Kadri-Leen Selli – Jaan Jalas 3:6, Ragnar Rump –
Jaan Jalas 4:1, Kadri-Leen Selli – Lauri Juursoo 5:1.
E alagrupp
1. Kristian
Marmor 3 2 0 1 5-5 6
2. Kadi
Parts 3 2 0 1 4-4 6
3. Gunnar
Leheste 3 1 0 2 5-4 3
4. Kaido Kaspar
Õismaa 3 1 0 2 3-4 3
Kristian Marmor –
Kadi Parts 3:1, Kaido Kaspar Õismaa – Gunnar Leheste 2:1, Kristian
Marmor – Kaido Kaspar Õismaa 1:0, Kadi Parts – Gunnar Leheste
1:0, Kristian Marmor – Gunnar Leheste 1:4, Kadi Parts – Kaido
Kaspar Õismaa 2:1.
F alagrupp
1. Vosem
Nol 3 3 0 0 11-7 9
2. Kevin
Rannu 3 1 1 1 6-7 4
3. Marek
Kaljumäe 3 0 2 1 5-6 2
4.
Kirss 3 0 1 2 9-11 1
Marek Kaljumäe –
Kirss 2:2, Vosem Nol – Kevin Rannu 3:1, Marek Kaljumäe – Vosem
Nol 2:3, Kirss – Kevin Rannu 3:4, Marek Kaljumäe – Kevin Rannu
1:1, Kirss – Vosem Nol 4:5.
G alagrupp
1. Mati
Kesaväli 3 2 0 1 9-7 6
2. Karl Erik
Välba 3 2 0 1 10-10 6
3.
Žurawski 3 1 0 2 8-9 3
4. Mart
Poom 3 1 0 2 7-8 3
Mart Poom – Mati
Kesaväli 1:3, Žurawski – Karl Erik Välba 2:5, Mart Poom –
Žurawski 0:3, Mati Kesaväli – Karl Erik Välba 2:3, Mart Poom –
Karl Erik Välba 6:2, Mati Kesaväli – Žurawski 4:3.
H alagrupp
1.
Papa 3 2 0 1 8-8 6
2. Kaupo
Õismaa 3 1 1 1 11-10 4
3. Kert
Rannu 3 1 1 1 9-9 4
4. Herol
Riiberg 3 0 2 1 10-11 2
Herol Riiberg –
Papa 2:3, Kaupo Õismaa – Kert Rannu 2:4, Herol Riiberg – Kaupo
Õismaa 5:5, Papa – Kert Rannu 4:2, Herol Riiberg – Kert Rannu
3:3, Papa – Kaupo Õismaa 1:4.
1/8-finaalid
Semmo Juks –
Kadi Parts 1:3
Senaator – Kevin Rannu 4:6
Mehis Sarrapik –
Karl Erik Välba 2:4
Ragnar Rump –
Kaupo Õismaa 0:1
Kristian Marmor –
Katrin Maivel 4:1
Vosem Nol –
Sören Kaldma 4:4, la 4:5
Mati Kesaväli –
Kethy Õunpuu 2:4
Papa – Jaan
Jalas 1:5
Veerandfinaalid
Kadi Parts – Kevin Rannu 4:4, la 4:4, pen 3:4
Karl Erik Välba –
Kaupo Õismaa 1:1, la 1:2
Kristian Marmor –
Sören Kaldma 4:3
Kethy Õunpuu –
Jaan Jalas 1:3
Poolfinaalid
Kevin Rannu –
Kaupo Õismaa 3:2
Kristian Marmor –
Jaan Jalas 2:1
Finaal
Kristian Marmor –
Kevin Rannu 1:1, la 1:1, pen 5:3
3. - 4. koha
mäng
Kaupo Õismaa –
Jaan Jalas 5:2
|