logo
In EnglishEesti keeles
Eesti meistriks Tartu abilinnapea Monica Rand!
Meistrivõistluste 39 osalejat alagruppidesse loositud
Kristian Marmor: „Ma niisama kohale ei tule!“
Jooksev edetabel 2017
Eesti kümnes täringumängumeister on Kristian Marmor
Marek Kaljumäe tuleb karikat kaitsma
Jooksev edetabel 2016
Eesti Meister on Marek Kaljumäe
Alagrupid suurvõistluseks loositud!
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustele tuleb kulda püüdma Hendrik Sal-Saller
Jooksev edetabel 2015
Eesti täringujalgpallimeister 2015 on Erik Listmann
Alagrupid loositud!
2014. aasta edetabel
Kaheksas täringujalgpalli meister selgub Premium liiga mängijate osavõtul
Kust Täringujalgpalli saab
Eesti meistriks Indrek Nuume!
Meistrivõistluste osalejad loositud!
Eesti meistrivõistlused kolmekordse maailmameistri ja Mart Poomi osavõtul
Täringujalgpalli jooksev edetabel 2013
Kuulsuste ees Eesti meistriks Meelis Kalda
Alagrupid loositud
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustel osalevad kõik senised meistrid
Eesti sai endale 9-aastase täringumängumeistri!
Täringujalgpalli jooksev edetabel
Eesti meister 2011 Janar Toomet
EMV 2011: alagrupid loositud
EMV 2011: Janno Kivisild tahab alagrupist edasi
EMV 2011: alagrupid loositakse kolmapäeval
EMV 2011: Siim Luts plaanib treeninglaagrit
EMV 2011: Osalejate arv on täis
EMV 2011: Karl Palatu mängib koduse meistri tiitlile
EMV 2011: Andero Pebre võitleb paremate kohtade eest
EMV 2011: Hannes Kaasik teeb debüüdi
EMV 2011: Rootsi Kunn uinutab vastaseid
EMV 2011: sponsor on A. Le Coq
EMV 2011: tule ja osale!
Eesti III meistrivõistlused 2010
Eesti II meistrivõistlused 2009
Eesti I meistrivõistlused 2008
I A. Le Coq´i karikaturniir 2010
Sporditähe turniirid 2003 - 2007

I A. Le Coq´i karikaturniir 2010

Tartus A. Le Coq´i õllemuuseumis toimusid 5. juunil esimesed A. Le Coq´i karikavõistlused täringujalgpallis. 30 osaleja hulgas jõudsid poolfinaalidesse Tartu Tammeka ja Santose jalgpallipoisid. Finaalis alistas Joosep Kartsep Karl Robert Parmani 4:2 ja kolmanda koha mängus Jakob Päll Karl Richard Parmani 5:2.

Osalejate hulgas olid ka Tabivere JK mängijad, Otepää ja Tallinna kogenud täringupallurid, aga ka Balti Liiga tegevjuht Christian Happel, Tartu ettevõtja Antti Kask, endine Tammeka ja Eesti noortekoondise pallur Marti Pähn ning A. Le Coq´i valiksõela Facebooki vahendusel võistlusele kvalifitseerunud mängijad.

 

I A.Le Coq Cup´i tulemused:

A alagrupp

1. Roio                     3  2 1  0  11-7  7

2. K.Ri. Parman     3  2  0  1  9-9  6

3. A. Sepma                3  1  1  1  9-6  4

4. Pilt                        3  0  0  3  5-12  0

Roio - Parman 5:3, Sepma - Pilt 5:1, Roio  - Sepma 3:3, Parman  - Pilt 4:3, Roio - Pilt 3:1, Parman  - Sepma 2:1.

 

B alagrupp

1. Žurawski              2  1  1  0  6-4  4

2. K. Ro. Parman    2  1  0  1  6-6  3

3. Kutsarev               2  0  1  1  2-4  1

Kutsarev - Parman 1:3, Kutsarev - Žurawski 1:1, Parman - Žurawski 3:5.

 

 C alagrupp

1. Õigus                    2  1  1  0  10-5  4

2. Hõrak                    2  1  0  1  6-10  3

3. Vosem Nol           2  0  1  1  8-9    1

 Õigus - Hõrak 6:1, Õigus - Vosem Nol 4:4, Hõrak - Vosem Nol 5:4.

 

D alagrupp

1. Viidebaum            3  3  0  0  11-3  9

2. Kilk                         3  2  0  1  9-7  6

3. Kesküla                 3  1  0  2  7-7  3

4. Lassmann            3  0  0  3  3-13  0

Kesküla - Viidebaum 0:4, Kilk - Lassmann 4:2, Kesküla - Kilk 1:3, Viidebaum - Lassmaann 3:1, Kesküla - Lassmann 6:0, Viidebaum - Kilk 4:2.

 

E alagrupp

1. Sonia                      3  2  0  1  11-6  6

2. Pähn                       3  2  0  1  9-11  6

3. Medar                     3  1  1  1  6-6  4

4. Trink                       3  0  1  2  5-8  1

Sonia - Pähn 6:2, Trink - Medar 1:1, Sonia - Trink 4:2, Pähn - Medar 4:3, Sonia - Medar 1:2, Pähn - Trink 3:2.

 

F alagrupp

1. Kartsep                  3  1  2  0  7-2  5

2. Lillemäe                3  1  2  0  6-4  5

3. Mikhein                  3  1  2  0  6-5  5

4. Happel                  3  0  0  3  3-11  0

Kartsep - Mikhein 1:1, Lillemäe - Happel 3:1, Kartsep - Lillemäe 1:1, Mikhein - Happel 3:2, Kartsep - Happel 5:0, Mikhein - Lillemäe 2:2.

 

 G alagrupp

1. Kivari                      3  2  0  1  9-7     6

2. S. Sepma              3  3   0  1  10-9  6

3. Lombiots              3  1  0  2  8-6      3

4. Meinhard              3  1  0  2  6-11    3

 

Meinhard - Sepma 3:4, Lombiots - Kivari 1:3, Meinhard - Lombiots 1:6, Sepma - Kivari 4:5, Meinhard - Kivari 2:1, Sepma - Lombiots 2:1.

 

H alagrupp

1. Nurmoja                3  2  1  0  9-6  7

2. Päll                         3  2  0  1  7-6  6

3. Alve                         3  0  2  0  6-8  2

4. Kask                       3  0  1  2  4-6  1   

   

Veerandfinaalid

K. Ro Parman – Kilk    6:3

Päll – Sonia      5:4 pen., 2:2

K. Ri Parman – Hõrak  3:2

Kartsep – Nurmoja      5:3

Poolfinaalid

K. Ro Parman – Päll     2:0

Kartsep – K. Ri Parman           4:1 

3.-4. koha mäng

Päll – K. Ri Parman      5:2

Finaal

Kartsep – K. Ro Parman          4:2

 

 

 

 

 








© All rights reserved. Schwede Games 2009.