logo
In EnglishEesti keeles
Kristian Marmor: „Ma niisama kohale ei tule!“
Jooksev edetabel 2017
Eesti kümnes täringumängumeister on Kristian Marmor
Marek Kaljumäe tuleb karikat kaitsma
Jooksev edetabel 2016
Eesti Meister on Marek Kaljumäe
Alagrupid suurvõistluseks loositud!
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustele tuleb kulda püüdma Hendrik Sal-Saller
Jooksev edetabel 2015
Eesti täringujalgpallimeister 2015 on Erik Listmann
Alagrupid loositud!
2014. aasta edetabel
Kaheksas täringujalgpalli meister selgub Premium liiga mängijate osavõtul
Kust Täringujalgpalli saab
Eesti meistriks Indrek Nuume!
Meistrivõistluste osalejad loositud!
Eesti meistrivõistlused kolmekordse maailmameistri ja Mart Poomi osavõtul
Täringujalgpalli jooksev edetabel 2013
Kuulsuste ees Eesti meistriks Meelis Kalda
Alagrupid loositud
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustel osalevad kõik senised meistrid
Eesti sai endale 9-aastase täringumängumeistri!
Täringujalgpalli jooksev edetabel
Eesti meister 2011 Janar Toomet
EMV 2011: alagrupid loositud
EMV 2011: Janno Kivisild tahab alagrupist edasi
EMV 2011: alagrupid loositakse kolmapäeval
EMV 2011: Siim Luts plaanib treeninglaagrit
EMV 2011: Osalejate arv on täis
EMV 2011: Karl Palatu mängib koduse meistri tiitlile
EMV 2011: Andero Pebre võitleb paremate kohtade eest
EMV 2011: Hannes Kaasik teeb debüüdi
EMV 2011: Rootsi Kunn uinutab vastaseid
EMV 2011: sponsor on A. Le Coq
EMV 2011: tule ja osale!
Eesti III meistrivõistlused 2010
Eesti II meistrivõistlused 2009
Eesti I meistrivõistlused 2008
I A. Le Coq´i karikaturniir 2010
Sporditähe turniirid 2003 - 2007

17. detsembril 2008 peeti Tallinnas Eesti I ametlikud täringujalgpallimeistrivõistlused. Võistlus oli Eesti Jalgpalli Liidu tiiva all ja jagati Eesti Olümpiakomitee medaleid. 30 mängija seas oli ka 11 Meistriliiga mängijat.

Kõige kaugemale jõudis neist samal päeval 18-aastaseks saanud Henri Anier, kes oli Meistriliiga hooaja lõpetanud 17 värava ja hõbemedaliga FC Flora koosseisus. Tema langes konkurentsist mängujärgsete penaltide järel veerandfinaalis.

Eesti meistriks tuli Toomas Kalmet, kes on rohkem tuntud fänninimega Rootsi Kunn. Finaalis alistas ta lisaajal 2:1 Raul Puri, kelle pojad kuulusid samal sügisel Eesti meistritiitli võitnud Tallinna Levadia koosseisu. Üks üks poegadest – Eino – ei pääsenud täringuturniiril alagrupist edasi, Dortmundi Borussia juurest testimiselt naanud Sander pidi täringujalgpalli kerge haiguse tõttu vahele jätma.õistlustel osales ka Eesti Jalgpalli Liidu president ning UEFA noorte- ja amatöörjalgpalli komitee asepresident Aivar Pohlak, kes alagrupis saavutatud võidu, viigi ja kaotusega ei pääsenud play off mängudele.

A-alagrupp

1. Alo Dupikov            2          0          1          11 – 11            6

2. Rain-Alari Külm       1          1          1          9 – 9                4

3. Rauno Kööp            1          1          1          9 - 9                 4

4. Kairit Laanemägi      1          0          2          10 - 10             3

 

Kööp – Dupikov 4:2, Külm – Laanemägi 3:2, Kööp – Külm 4:4, Dupikov – Laanemägi 6:5, Kööp – Laanemägi 1:3, Dupikov – Külm 3:2.

 

B-alagrupp

1. Raily Anter               2          1          0          9 – 7                7

2. Priit Raal                  1          1          1          9 – 7                4

3. Jürgen Kuresoo        1          1          1          7 – 7                4

4. Ballack                     0          1          2          7 – 11              1

 

Raal – Kuresoo 2:2, Ballack – Anter 3:3, Raal – Ballack 5:2, Kuresoo - Anter 2:3, Raal – Anter 2:3, Kuresoo – Ballack 3:2.

 

C-alagrupp

1. Rootsi Kunn             3          0          0          10 – 4              9

2. Katrin Ehatamm       2          0          1          12 - 9               6

3. Eino Puri                  1          0          2          8 – 9                3

4. Karl Altraja              0          0          3          7 – 15              0

 

Puri – Altraja 6:2, Rootsi Kunn – Ehatamm 4:2, Puri - Rootsi Kunn 1:2, Altraja – Ehatamm 4:5, Puri – Ehatamm 1:5, Altraja - Rootsi Kunn 1:4.

 

 

D-alagrupp

 

1. Pelle Pohlak             2          0          1          9 – 8                6

2. Are Altraja               2          0          1          10 – 8              6

3. Žurawski                  1          0          2          6 – 8                3

4. Andre Frolov            1          0          2          7 – 8                3

 

Frolov – Pohlak 4:2, Žurawski – Altraja 2:4, Frolov - Žurawski 0:1, Pohlak – Altraja 3:1, Frolov – Altraja 3:5, Pohlak – Žurawski 4:3.

 

E-alagrupp

1. Kristi Leinus             2          1          0          11 – 10            7

2. Liina Merilo              1          1          1          9 – 9                4

3. Jarmo Ahjupera        1          1          1          8 – 9                4

4. William Vaask          0          1          2          5 – 7                1

 

Ahjupera – Leinus 2:4, Vaask –Merilo 1:2, Ahjupera – Vaask 2:1, Leinus – Merilo 4:3, Ahjupera – Merilo 4:4, Leinus – Vaask 3:3.

 

F-alagrupp

1. Raul Puri                  2          0          0          9 – 2                6

2. Henri Anier               1          0          1          3 – 4                3

3. Katri Lillemäe           0          0          2          2 – 8                0

 

Anier – Puri 1:3, Anier – Lillemäe 2:1, Puri – Lillemäe 6:1.

 

G-alagrupp

1. Rasmus Luhakooder             2          0          1          6 - 2     7

2. Rauno Leesment                   1          2          0          8 – 7    5

3. Aivar Pohlak                        1          1          1          6 – 7    4

4. Steffen Vaask                       0          0          3          5 – 9    0

 

Luhakooder – Pohlak 4:1, Vaask – Leesment 4:5, Luhakooder – Vaask 1:0, Pohlak – Leesment 2:2, Luhakooder – Leesment 1:1, Pohlak – Vaask 3:1.

 

H-alagrupp

1. Norbert Hurt                        1          1          0          4 – 2                4

2. Heiki Rebane                        1          0          1          5 – 6                3

3. Veiko Krünberg                   0          1          1          4 – 5                1

 

Hurt – Krünberg 1:1, Hurt – Rebane 3:1, Krünberg – Rebane 3:4.

 

1/8-finaalid

Alo Dupikov – Liina Merilo                              0:2

Henri Anier – Raily Anter                                  2:2, la. 2:2, pen. 4:2

Rootsi Kunn – Rauno Leesment                        2:0

Heiki Rebane – Pelle Pohlak                             2:4

Kristi Leinus – Rain-Alari Külm                        2:2, la 2:2, pen. 4:5

Priit Raal – Raul Puri                                         1:3

Rasmus Luhakooder – Katrin Ehatamm            4:5

Are Altraja – Norbert Hurt                               2:9

 

Veerandfinaalid

Liina Merilo – Henri Anier                                1:0

Rootsi Kunn – Pelle Pohlak                              0:0, la 1:0

Rain-Alari Külm – Raul Puri                              2:6

Katrin Ehatamm – Are Altraja                           2:1

 

Poolfinaalid

Liina Merilo – Rootsi Kunn                               1:2

Raul Puri – Katrin Ehatamm                              4:1

 

3.-4. koha mäng

Katrin Ehatamm – Liina Merilo             2:2, la 2:2, pen. 4:2

 

Finaal

Rootsi Kunn – Raul Puri                                   1:1, la 2:1

 








© All rights reserved. Schwede Games 2009.