logo
In EnglishEesti keeles
Eesti meistriks Tartu abilinnapea Monica Rand!
Meistrivõistluste 39 osalejat alagruppidesse loositud
Kristian Marmor: „Ma niisama kohale ei tule!“
Jooksev edetabel 2017
Eesti kümnes täringumängumeister on Kristian Marmor
Marek Kaljumäe tuleb karikat kaitsma
Jooksev edetabel 2016
Eesti Meister on Marek Kaljumäe
Alagrupid suurvõistluseks loositud!
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustele tuleb kulda püüdma Hendrik Sal-Saller
Jooksev edetabel 2015
Eesti täringujalgpallimeister 2015 on Erik Listmann
Alagrupid loositud!
2014. aasta edetabel
Kaheksas täringujalgpalli meister selgub Premium liiga mängijate osavõtul
Kust Täringujalgpalli saab
Eesti meistriks Indrek Nuume!
Meistrivõistluste osalejad loositud!
Eesti meistrivõistlused kolmekordse maailmameistri ja Mart Poomi osavõtul
Täringujalgpalli jooksev edetabel 2013
Kuulsuste ees Eesti meistriks Meelis Kalda
Alagrupid loositud
Täringujalgpalli Eesti meistrivõistlustel osalevad kõik senised meistrid
Eesti sai endale 9-aastase täringumängumeistri!
Täringujalgpalli jooksev edetabel
Eesti meister 2011 Janar Toomet
EMV 2011: alagrupid loositud
EMV 2011: Janno Kivisild tahab alagrupist edasi
EMV 2011: alagrupid loositakse kolmapäeval
EMV 2011: Siim Luts plaanib treeninglaagrit
EMV 2011: Osalejate arv on täis
EMV 2011: Karl Palatu mängib koduse meistri tiitlile
EMV 2011: Andero Pebre võitleb paremate kohtade eest
EMV 2011: Hannes Kaasik teeb debüüdi
EMV 2011: Rootsi Kunn uinutab vastaseid
EMV 2011: sponsor on A. Le Coq
EMV 2011: tule ja osale!
Eesti III meistrivõistlused 2010
Eesti II meistrivõistlused 2009
Eesti I meistrivõistlused 2008
I A. Le Coq´i karikaturniir 2010
Sporditähe turniirid 2003 - 2007

Eesti meister 2011 Janar Toomet

Eesti täringujalgpalli meister on Janar Toomet!

 

Neljandat korda peetud Eesti täringujalgpallimeistrivõistlustel, mille toetajaks oli A. Le Coq, sai esikoha Tallinna Levadia pallur Janar Toomet, kes finaalis alistas Marko Ballack Tandre 4:1.

Elus esimest korda täringujalgpalli mänginud Janar Toomet alustas kaotusega hilisemale pronksivõitjale Patrik Saksusele, kuid sai siis hoo üles ja pääses tänu paremale väravate vahele teisena alagrupist edasi.

„Püüdsin alguses jälgida, kuidas asi käib,“ kommenteeris Janar Toomet oma debüüti. „Alguses ehk natuke pelgasin esimest vastast, sest ta oli väga sihikindel ja näha, et varem mänginud. Tema mõikas, mis platsil toimub.“

„Sain esimesed vitsad ja suutsin jälgida, mis täpselt toimub,“ jätkas Toomet, kes veerandfinaalis alistas 2008. aasta Eesti meistrivõistluste pronksiomaniku Katrin Ehatamme pärast ülipõnevat matšijärgset penaltiseeriat. „Pärast penaltiseeriat hakkas mängudes väga libedalt minema, mingit närvi sees ei olnud ja lasin rohkem vastastel muretseda.“

Tiitlikaitsja Jaanus Nuutre sai alagrupist edasi napilt ja langes seekord 1/8-finaalis. Tunamullune meister Aivar Pohlak marssis alagrupist edasi võitjana, kuid kaotas samuti kohe 1/8-finaalis. Esimene Eesti meister Rootsi Kunn jäi surnud ringiga alagrupis viimaseks.

2005. aasta Sporditähe turniiri võitja Janno Kivisild jäi alagrupis viimaseks. Pärisjalgpalli Eesti meister Karl Palatu piirdus alagrupis ühe võidu ja 3. kohaga.

 

Alljärgnevalt alagruppide paremusjärjestus (nime järel võidud, viigid, kaotused, väravad, punktid) ning play off mängud.

 

A-alagrupp

1. Patrik Saksus           2          1          0          10-6     7

2. Janar Toomet           1          1          1          9-9       4

3. Tõnu Rumma            1          1          1          7-9       4

4. Margo Noode          0          1          2          6-8       1

 

Toomet – Saksus 3:4, Noode – Rumma 2:3, Toomet – Noode 3:2, Saksus – Rumma 4:1, Toomet – Rumma 3:3, Saksus – Noode 4:1.

 

B-alagrupp

1. Madis Hallimäe         2          1          0          15-3     7

2. Mati Kesaväli           1          1          1          8-11     4

3. Raily Anter               1          1          1          10-15   4

4. Janno Kivisild           0          1          2          3-7       1

 

Kivisild – Anter 1:3, Kesaväli – Hallimäe 0:5, Kivisild – Kesaväli 0:2, Anter – Hallimäe 1:8, Kivisild – Hallimäe 2:2, Anter – Kesaväli 6:6.

 

C-alagrupp

1. Tarmo Linnamägi      2          1          0          7-4       7

2. Katrin Ehatamm        2          0          1          6-4       6

3. Karl Palatu               1          0          2          2-4       3

4. Erik Heintare            0          1          2          6-9       1

 

Palatu – Ehatamm 0:1, Linnamägi – Heintare 3:3, Palatu – Linnamägi 0:2, Ehatamm – Heintare 4:2, Palatu – Heintare 2:1, Ehatamm – Linnamägi 1:2.

 

D-alagrupp

1. Aivar Pohlak            2          0          1          5-4       6

2. Riho Saksus             1          1          1          7-5       4

3. Valdo Põder            1          1          1          6-6       4

4. Kadri Kauksi            1          0          2          5-8       3

 

Pohlak – Kauksi 1:2, Põder – Saksus 2:2, Pohlak – Põder 2:1, Kauksi – Saksus 1:4, Pohlak – Saksus 2:1, Kauksi – Põder 2:3.

 

E-alagrupp

1. Vosem Nol               3          0          0          7-2       9

2. Lauri Jurov               1          1          1          7-5       4

3. Katri Lillemäe           0          2          1          5-8       2

4. Senaator                   0          1          2          5-9       1

 

Vosem Nol – Lillemäe 3:0, Senaator – Jurov 1:4, Vosem Nol – Senaator 2:1, Lillemäe – Jurov 2:2, Vosem Nol – Jurov 2:1, Lillemäe – Senaator 3:3.

 

F-alagrupp

1. Pärtel Pilt                  2          0          1          5-6       6

2. Jaanus Nuutre           1          1          1          6-4       4

3. Einar Lillo                 1          1          1          9-9       4

4. Helen Tandre            0          2          1          6-7       2

 

Nuutre – Tandre 1:1, Pilt – Lillo 1:4, Nuutre – Pilt 1:2, Tandre – Lillo 4:4, Nuutre – Lillo 4:1, Tandre – Pilt 1:2.

 

G-alagrupp

1. Raul Ojassaar           3          0          0          9-4       9

2. Kuldar Pajula           1          0          2          6-6       3

3. Krista Meri               1          0          2          6-7       3

4. Rootsi Kunn             1          0          2          5-9       3

 

Rootsi Kunn – Meri 1:2, Pajula – Ojassaar 1:2, Rootsi Kunn – Pajula 3:2, Meri – Ojassaar 1:4, Rootsi Kunn – Ojassaar 1:4, Meri – Pajula 1:3.

 

H-alagrupp

1. Rauno Leesment                   2          0          1          4-4       6

2. Marko Ballack Tandre          2          0          1          7-3       6

3. Kaupo Õismaa                     1          0          2          6-6       3

4. Žurawski                              1          0          2          5-9       3

 

Leesment – Ballack 1:0, Õismaa – Žurawski 4:1, Leesment – Õismaa 2:0, Ballack - Žurawski 4:0, Leesment – Žurawski 1:4, Ballack – Õismaa 3:2.

 

1/8-finaalid

Patrik Saksus – Mati Kesaväli              2:2, la 2:2, pen 4:1

Tarmo Linnamägi – Riho Saksus           5:3

Vosem Nol – Jaanus Nuutre                 3:2

Raul Ojassaar – Ballack                        1:1, la 1:1, pen 3:4

Madis Hallimäe – Janar Toomet            2:3

Aivar Pohlak – Katrin Ehatamm            3:6

Pärtel Pilt – Lauri Jurov                         7:2

Rauno Leesment – Kuldar Pajula          3:4

 

Veerandfinaalid

Patrik Saksus – Tarmo Linnamägi         4:3

Vosem Nol – Ballack                           1:2

Janar Toomet – Katrin Ehatamm           2:2, la 2:2, pen 5:4

Pärtel Pilt – Kuldar Pajula                     7:3

 

Poolfinaalid

Patrik Saksus – Ballack                        0:1

Janar Toomet – Pärtel Pilt                     6:3

 

3. – 4. koha mäng

Patrik Saksus – Pärtel Pilt                     3:0

 

FINAAL

Janar Toomet – Ballack                        4:1

 

 








© All rights reserved. Schwede Games 2009.